Archiwum Realizacji

 

Osiedle Południe

 
 

Inwestycja została zrealizowana - zapraszamy do oglądania mieszkań.

Osiedle nad Łódką

 
 

Osiedle na Łódką to super nowoczesne rozwiązanie Swojego własnego M-4. Tutaj mieszka się jak we własnym domu jednorodzinnym.

Kancelaria

 
 

Kancelaria w Konstantynowie Łódzkim.

 

Tulipanowe Osiedle

 
 

Osiedle tulipanowe jest zamkniętym kameralnym osiedlem składającym się tylko z 3 domów w zabudowie jednorodzinnej wolnostojącej położonym na obrzeżach Konstantynowa Łódzkiego.

Zielony Gaj I

 
 

Zielony Gaj I jest kompleksem domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej.

Słoneczny Kąt

 
 

Spełnienie marzeń o własnym mieszkaniu może wydać Ci się już dziś prostsze. Stanie się ono dla Ciebie i Twojej rodziny osiągalne dzięki Tatami-Investment i nowo powstającej inwestycji w stylu apartamentowca.

 

Słoneczny Raj

 
 

Słoneczny Raj to wyjątkowa i nowoczesna inwestycja zapewniająca komfort mieszkania jak w domku jednorodzinnym. Na terenie inwestycji bez problemu zaparkujesz samochód.

Dom Jednorodzinny

 
 

Jest to wyjątkowo spokojna, malownicza okolica wymarzona dla rodzin pragnących spędzać wolny czas z dala od zgiełku miasta, stresu i zanieczyszczonego powietrza.

Kompleks Domów

 
 

Osiedle Rszewska jest kameralnym zamkniętym osiedlem składającym się tylko z 3 domów w zabudowie wolnostojącej. Inwestycja zlokalizowana jest ok. 10 km od centrum Łodzi.

 

Hala

 
 

Nowoczesne hale wysokiego składowania składające sie z sześciu zespołów magazynowych.

Moderno Investment

 
 

Elegancki kompleks domów w zabudowie szeregowej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Blisko do centrum Łodzi a jednak oddalone od zgiełku miasta. Niewątpliwym atutem jest dodatkowa powierzchnia poddasza, którą możecie Państwo sami zagospodarować. Gwarantujemy wysoki standard wykonania, solidność i terminowość.

Domek na przedmieściu

 
 

Niepowtarzalny dom jednorodzinny położony przy głównej ulicy Konstantynowa Łódzkiego a zarazem blisko lasu. Jest to miejsce chętnie wybierane przez osoby aktywne zawodowo, które cenią sobie spokój a zarazem krótką odległość do centrum miasta.

 

Zielony Gaj Etap II

 
 

Właśnie zakończyliśmy II Etap inwestycji Zielony Gaj. Etap II będzie składał się z 6 domów w zabudowie wolnostojącej. Osiedle położone jest w Konstantynowie Łódzkim w dzielnicy Żabiczki - na tyle blisko do centrum Łodzi, by szybko się tam znaleźć i zarazem na tyle daleko by nie odczuwać miejskiego zgiełku i pośpiechu.